do you NEED
a NEW, INDIVIDUAL
TYPE OF PACKAGING?

CHECK HOW WE DO THIS!

CAREER IN KLAR GLASS

  • Job offers

    Operator automatu szklarskiego

    Workplace:Pobiedziska

    OPIS STANOWISKA: Obsługa i nadzorowanie maszyn i urządzeń wchodzących w skład linii produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi procedurami i instrukcjami

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • formowanie wyrobów szklanych,
    • kontrola ciężaru i wielkości kropli szkła,
    • samodzielna kontrola i usuwanie zauważonych wad wyrobów,
    • dokonywanie czynności regulacyjnych pracy automatu dozwolonych w instrukcji,
    • stałe kontrolowanie parametrów pracy automatu.

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie techniczne,
    • praca na podobnym stanowisku w hucie szkła,
    • umiejętność obsługi automatów szklarskich rzędowych,
    • doświadczenie w produkcji butelek i słoi,
    • umiejętność obsługi systemu sterowania automatów szklarskich ( EPRO itp.)
    • umiejętność klasyfikacji oraz usuwania ad wyrobów.

    OFERUJEMY:

    • umowę o pracę,
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się nowoczesnej firmie.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

    PLACE APPLICATION

    If interested
    please send Your CV
    Including a photo to the email address: kariera@klarglass.pl
Quickcontact

Robustness and effectiveness is not an empty slogan of ours.
Check out how we work!

The data controller is KLAR Glass Sp. z o.o. (Fabryczna, 62-010 Pobiedziska). Data submitted through the contact form will be processed for the purpose of responding to the enquiry.
I have familiarised myself with the information about the data controller and data processing.