POTRZEBUJESZ
NOWY, INDYWIDUALNY WZÓR OPAKOWANIA?
SPRAWDŹ, JAK TO ROBIMY!

NOWA OFERTA! SYSTEM GRAWERÓW WYMIENNYCH

DOWIEDZ SIĘ SZCZEGÓŁÓW!

 • Klar Glass

  Własne
  biuro projektowe

  Nasi konstruktorzy urzeczywistniają wizje klientów, zamieniając je w projekty i wdrożenia. To właśnie w tym zespole powstają wstępne szkice i rysunki, warunki techniczne, wizualizacje 2D i 3D, wzory do testów marketingowych i produkcyjnych na liniach klienta, a wreszcie projekty form szklarskich.

 • Klar Glass

  Podkreślenie
  indywidualnych cech produktu

  Chciałbyś, aby twój produkt wyróżniał się na półce? Pomożemy ci poprzez opakowanie wyeksponować cechy, które decydują o sile marki, odzwierciedlają jej unikalność, niosą trwałe przesłanie. Wspólnie przekażemy to, co najważniejsze i zbudujemy silny komunikat marketingowy, wobec którego nikt nie przejdzie obojętnie.

 • Klar Glass

  Oryginalny design

  Opakowanie to jedno z narzędzi budowania tożsamości marki, dlatego warto zdecydować się na indywidualny projekt, który wyróżni nas wśród konkurencji. Możliwości jest wiele – może to być np. nietypowy kształt, nowatorskie zamknięcie lub trwały branding wytłoczony na opakowaniu.


Nasze wdrożenia

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do
eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore.

Zobacz więcej
 • Klar Glass

  Aspekty funkcjonalne

  Nie zapominamy o tym, że opakowanie musi przede wszystkim spełniać swoją funkcję – chronić zawartość i atrakcyjnie prezentować ją potencjalnemu nabywcy.

 • Klar Glass

  Wzorcowanie

  Mamy możliwość wyprodukowania wzoru opakowania na potrzeby testów i zweryfikowania założeń projektowych – w produkcji w hucie, w transporcie, na linii rozlewniczej klienta. W ten sposób sprawdzamy, czy projekt nie wymaga jeszcze zmian i ulepszeń, aby uzyskać w pełni zadowalający efekt.

Szybki kontakt

Szybkość i efektywność działania to nie obietnica bez pokrycia.
Sprawdź nas w akcji!

Administratorem danych osobowych jest KLAR Glass Sp. z o.o. (Fabryczna, 62-010 Pobiedziska). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
Informacja o projektach UE
Certyfikaty: HACCP, ISO 9001:2015
quality
Zwiń