POTRZEBUJESZ
NOWY, INDYWIDUALNY WZÓR OPAKOWANIA?
SPRAWDŹ, JAK TO ROBIMY!

NOWA OFERTA! SYSTEM GRAWERÓW WYMIENNYCH

DOWIEDZ SIĘ SZCZEGÓŁÓW!

Klarowni

Szkło nie ma przed nami żadnych tajemnic. Chcielibyśmy podzielić się z tobą swoją pasją.
 • Klar Glass
  Wdrożenia

  Profesjonalizm to suma doświadczeń i wniosków wyciągniętych ze zrealizowanych projektów.
  Dlaczego nasze metody pracy są skuteczne, jak rozwiązujemy trudne problemy naszych klientów, ciekawe przypadki, codzienna praca i branża naszymi oczami – jeśli jesteś zaciekawiony, zapoznaj się cyklem artykułów które pozwolą Tobie lepiej poznać świat KlarGlass.

  Zobacz więcej
 • Klar Glass
  Dlaczego szkło

  Szkło jest najczystszym i najbardziej naturalnym materiałem do produkcji opakowań. Zapewnia najwyższą jakość przechowywanego produktu, jego bezpieczeństwo zdrowotne oraz zachowanie naturalnych walorów smakowo-zapachowych. Jest ekologiczne – można je w całości poddawać recyklingowi. Opakowanie szklane współtworzy wartość produktu: przyciąga wzrok, pomaga wyróżnić się na półce, wyraża osobowość marki i wzmacnia jej oddziaływanie..

  Zobacz więcej
 • Klar Glass
  Ze świata szkła

  Szkło to tradycyjny surowiec opakowaniowy, który przetrwał próbę czasu. Jako bezpieczne, wszechstronne i przyjazne dla środowiska opakowanie ma przed sobą jasną przyszłość. Z uwagą śledzimy rynkowe trendy i branżowe innowacje, aby nieustannie móc proponować klientom świeże, zaskakujące rozwiązania.

  Zobacz więcej
Szybki kontakt

Szybkość i efektywność działania to nie obietnica bez pokrycia.
Sprawdź nas w akcji!

Administratorem danych osobowych jest KLAR Glass Sp. z o.o. (Fabryczna, 62-010 Pobiedziska). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Informacja o projektach UE
Certyfikaty: HACCP, ISO 9001:2015
quality
Zwiń