POTRZEBUJESZ
NOWY, INDYWIDUALNY WZÓR OPAKOWANIA?
SPRAWDŹ, JAK TO ROBIMY!

NOWA OFERTA! SYSTEM GRAWERÓW WYMIENNYCH

DOWIEDZ SIĘ SZCZEGÓŁÓW!

Kontakt

Udane transakcje zaczynają się od rozmowy.
Siedziba firmy

Presa sp. z o.o.
ul. Wichrowa 20 B
60-449 Poznań
NIP: 5252519595

Zakład produkcyjny:

Presa sp. z o.o.
ul. Fabryczna 4
62-010 Pobiedziska

Dział wsparcia klienta
Krzysztof Świst
Specjalista ds. wsparcia sprzedaży
T: +48 885 445 023 E: krzysztof.swist@presaglass.pl
Alona Sentemon
Asystent wsparcia sprzedaży
T: +48 885 445 020 E: alona.sentemon@presaglass.pl
Dział handlowy
Paweł Woźniak
Account Manager
T: +48 887 445 002 E: pawel.wozniak@presaglass.pl
Marek Maczalski
Key Account Manager
T: +48 885 445 022 E: marek.maczalski@presaglass.pl
Dział kadr i płac
Magdalena Jackowiak
Specjalista ds. kadr i płac
T: +48 887 445 003 E: magdalena.jackowiak@presaglass.pl
Dział księgowości
Genowefa Olszewska
Specjalista ds. księgowości i rozliczeń
T: +48 887 445 014 E: genowefa.olszewska@presaglass.pl
Natalia Kusik
Młodszy Specjalista ds. księgowości i rozliczeń
T: +48 887 445 014 E: natalia.kusik@presaglass.pl
Dział zakupów
Marcin Kostkowski
Purchasing Manager
T: +48 885 665 205 E: marcin.kostkowski@presaglass.pl
Szybki kontakt

Szybkość i efektywność działania to nie obietnica bez pokrycia.
Sprawdź nas w akcji!

Administratorem danych osobowych jest KLAR Glass Sp. z o.o. (Fabryczna, 62-010 Pobiedziska). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Informacja o projektach UE
Certyfikaty: HACCP, ISO 9001:2015
quality
Zwiń